terug naar de homepage

Oldtimershow TT-Hall Assen

 

Tijdens het paasweekend, 10 tot 13 april, was er in de nieuwe TT-hall in Assen een grote oldtimerbeurs, onder de naam Internationale Old-Ttimer Manifestatie (IOTM), georganiseerd. 

Deze beurs is de opvolger van de beurs welke altijd om de twee jaar in de Prins Bernhardhoeve in Zuidlaren plaatsvond.

Het geheel bestond uit vier afdelingen, t.w. de tweewielers, de vrachtwagens en de autobussen, de agrarische sector en de personenauto’s.

Onze Borgwardclub was hier vertegenwoordigd met een clubstand voorzien van 10 Borgwards, 9 Isabella’s en 1 P100. We hadden er een soort thema van gemaakt, “Van oud naar nieuw”. Zo stonden er van de combi, de sedan en de coupé de eerste uitvoering met grote rhombus en de laatste uitvoering met kleine rhombus. 

 

 

Tevens waren te bewonderen de sedan cabrio en een Isabella sedan helemaal in originele ongerestaureerde staat en volledig geschikt voor dagelijks gebruik. Tevens hadden we de stand opgeluisterd met mooie posters, een isabella motorblok en planten, welke door een bevriende relatie belangeloos beschikbaar waren gesteld.

Onze Borgwardstand kon zich verheugen in zeer veel belangstelling uit het gehele land. Ook konden we vele van onze leden hier begroeten.

Al met al een zeer geslaagde beurs, welke ook weer om de twee jaar, zoals in Zuidlaren, zal worden georganiseerd.

 

terug naar de homepage