terug naar de homepage

1e lustrum Borgward Club Nederland te Vught in 2009

Na aankomst op vrijdag 5 juni bij hotel van der Valk stonden er zo,n 
28 Borgwards opgesteld op het parkeerterrein was dat een prachtig gezicht.

We werden we welkom geheten door de voorzitter Bert Haan.

Na het ontbijt, kwamen we bijeen in de Champignonzaal waar onze voorzitter Bert Haan ons hartelijk welkom heette op deze vijfde meeting voor Borgward.

Op het parkeerterrein werd nog het een en ander te koop aangeboden

 

Elk stel ontving een tas in een prachtig “Brabantsboerenzakdoekprint”  met daarin wat snoepgoed, folders uit de omgeving en… een bierdrager voor 6 glazen!
De organisatoren van het lustrum weekend, de families van Mierlo, Arts en Vervoort, hadden een verrassing voor ons in petto. Ze waren op de onzalige gedachten gekomen om ons te verrassen met een toertocht door het land, waar het leven goed is. Maar…. met een puzzelelement erin! De route en vragen waren in een keurige map omschreven. 
We stopten bij het boerenbondmuseum waar we konden lunchen en een bezoek brengen aan het museum.. 
Terug in het hotel kregen we koffie en een super Bosche-bol aangeboden door het bestuur.
Het laatste deel van de rit voerde langs kasteel Heeswijk waar wij op een verfrissing werden getrakteerd en een wandeling om het kasteel konden maken.
De dag werd afgesloten met een diner en kon er gedanst worden op de muziek van de tweemansband: “hij en ik” . 
Zondag morgen na het ontbijt werd de jaarlijkse ledenvergadering gehouden
Het weekend werd afgesloten met een gemeenschappelijke brunch.

Rond 3 uur ging iedereen weer huiswaarts.

 

terug naar de homepage